מפזר טופיק

תכשיר טופיק הפך לדרך הבטוחה והמהירה להתמודדות עם נשירת שיער. אופן השימוש בטופיק הוא פשוט – אוחזים את התכשיר מעל האיזור שבו השיער דליל, מנערים קלות וסיבי טופיק הטעונים חשמל סטטי משתלבים עם שיער הראש ויוצרים מראה מלא.


על אף הדרך הפשוטה, היום אפשר להשתמש בטופיק בדרך נוחה וקלה עוד יותר באמצעות השימוש במפזר טופיק.
מדובר באביזר המיוצר באופן בלעדי לתכשיר טופיק ומאפשר פיזור של סיבי השיער באופן ממוקד יותר ומדוייק יותר.

מפזר טופיק מורכב מפייה אשר ממנה יוצאים סיבי הטופיק, לאחר לחיצה על מפוח רך המצוי בראש המיכל אותו מרכיבים בצורה פשוטה על בקבוק טופיק. מעתה אין צורך לנער את התכשיר כפי שהורגלנו עד כה אלא פשוט מסירים את מכסה המיכל של טופיק, שולפים את המכסה המחורר, מבריגים את מפזר הטופיק אל המיכל ובלחיצה קלה יצאו אלפי סיבי טופיק אשר ייצרו מראה של שיער מלא.

מפזר טופיק משפר משמעותית את תוצאות השימוש בטופיק שכן הוא מאפשר פיזור של סיבי השיער באופן שווה יותר תוך עיבוי איזורים נקודתיים בצורה מדוייקת דבר המעניק מראה טבעי ומלא יותר ולא פחות חשוב, חוסך בכמות סיבי טופיק בכל שימוש.
לכן, מפזר טופיק מהווה אמצעי משלים ודרך נוחה יותר לשימוש בתכשיר טופיק והופך את השימוש בו לפשוט יותר ומעניק תוצאות מושלמות יותר.

פוסט זה עניין אותך? ספר לנו מה דעתך! השאר תגובה למטה או הירשם לקבלת עדכונים שוטפים ישירות מהבלוג. רוצה מידע נוסף? בקר בערוץ היוטיוב של ד"ר גינזבורג או באתר המרפאה הרשמי.