אלכס גינזבורג

שלום וברוכים הבאים לאתר BlogHair.co.il – הבלוג הרשמי של ד"ר גינזבורג.

נשירת שיער והתקרחות הן תופעות נפוצות המקיפות יותר מרבע מכלל אוכלוסיית מדינת ישראל, אך למרות השכיחות שלהן אין ב"צרת הרבים" הזאת משום נחמה. מאז ימי הפפירוס אנחנו מחפשים פתרונות לבעיית נשירת שיער, שכן לאורך ההיסטוריה ראתה האנושות בשיער סמל, ולא רק עוד איבר בגוף.

ד"ר אלכס גינזבורג עוסק שנים רבות במתן פתרונות לגברים ונשים המבקשים לטפל בבעיית נשירת השיער, ופיתח מומחיות רבה בנושא.

מטרות הבלוג

BlogHair ישמש כבמה לתחום השיער, תוך התמקדות בבעיית נשירת שיער והתקרחות בשילוב הפתרונות והטיפולים הקיימים ואלה שאנו מצפים לפיתוחם בעתיד. מכיוון שמדובר לעיתים בנושא כאוב ורגיש, אשר מלווה בהרבה מיתוסים והמצאות, הבלוג יציג בפניכם מידע מקצועי ועדכני אודות אותן תופעות מטרידות של איבוד שיער, הסיבות לכך, דרכים שונות להתמודדות וטיפולים אפשריים, והכל על מנת שתוכלו לארגן את המחשבות, להבחין בין עובדות לאגדות ולבחור בדרך הטובה ביותר בעבורכם.

הבלוג יכלול כתבות בתחום השיער, סיפורים אישיים, קטעי וידאו, תמונות הממחישות טיפולים אפשריים, וכל מידע רלוונטי אשר יסייע לשפוך אור על הטיפול בשיער, דרכים לשמירה וטיפוח והצגת הפתרונות המוצעים במסגרת מרפאתו של ד"ר גינזבורג.

שלכם,

BlogHair

פוסט זה עניין אותך? ספר לנו מה דעתך! השאר תגובה למטה או הירשם לקבלת עדכונים שוטפים ישירות מהבלוג. רוצה מידע נוסף? בקר בערוץ היוטיוב של ד"ר גינזבורג או באתר המרפאה הרשמי.